Botki Czarne Skórzane na Słupku Di Marco 1844
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Długość wkładki:
- 36 - 23,5 cm
- 37 - 24 cm
- 38 - 24,5 cm
- 39 - 25 cm
- 40 - 25 cm
- 41 - 26 cm
*Realna długość wkładki mierzona centymetrem krawieckim.
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Słupek |
| Materiał | Skóra Naturalna |
| Wkładka | Ocieplina Obuwnicza |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 1 cm |
| Wysokość Obcasa | 5,5 cm |
| Wysokość Cholewki | 11,5 cm |
| Obwód Cholewki | 28 cm z Boku Gumka |
| Zapięcie | Zamek |
| Nosek Buta | Migdał |






