Botki Na Słupku Czarne Zamszowe T. Sokolski HX Z23-358
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
- Zamszowe botki na obcasie model HX Z23-358 BLK Z
- W klasycznym, czarnym kolorze
- Z zapięciem w postacie zamka błyskawicznego
- Ocieplane futerkiem syntetycznym
- Czarne botki ocieplone futerkiem
- Porządna gumowa podeszwa
- Wygodne obuwie na zimę
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Słupek |
| Materiał | EkoSkóra Zamszowa |
| Wkładka | Koc Obuwniczy |
| Wysokość Obcasa | 9,5 cm |
| Wysokość Cholewki | 11,5 cm |
| Platforma | 2 cm |
| Ocieplenie | Koc Obuwniczy |
| Zapięcie | zamek |






