Botki Skórzane Czarne na Słupku Polski Producent 5862
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Słupek |
| Materiał | Skóra Naturalna |
| Wkładka | Koc Obuwniczy |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 1 cm |
| Wysokość Obcasa | 5 cm |
| Wysokość Cholewki | 12 cm |
| Obwód Cholewki | 30 |
| Nosek Buta | Migdałowy |






