Sztyblety Botki Męskie Czarne Duo Men 553
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Neutralny |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | PŁASKI |
| Materiał | SKÓRA NATURALNA/ZAMSZ |
| Wkładka | SKÓRA NATURALNA |
| Podeszwa | ANTYPOŚLIZGOWA |
| Wysokość Obcasa | 3 cm |
| Wysokość Cholewki | 11,5 cm |
| Platforma | 1 cm |
| Ocieplenie | MATERIAŁ |
| Zapięcie | Wsuwane |
| Nosek Buta | MIGDAŁ |
| Opis | Sztyblety męskie firmy Duo Men skóra naturalna plus zamszowa, zapinane na zamki z dwóch stron Rozmiar 41 dł .wkł.27,5 cm rozmiar 45 dł. wkł. 29,8 cm |






