Botki Sztyblety Męskie Czarne T. Sokolski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Neutralny |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | PŁASKI |
| Materiał | SKÓRA NATURALNA |
| Wkładka | MATERIAŁ |
| Podeszwa | ANTYPOŚLIZGOWA |
| Wysokość Obcasa | 3 cm |
| Wysokość Cholewki | 11,5 cm |
| Obwód Cholewki | REGULOWANY |
| Platforma | 1 cm |
| Ocieplenie | FUTERKO |
| Zapięcie | Wsuwane |
| Nosek Buta | MIGDAŁ |
| Opis | Botki sztyblety wsuwane, po bokach guma. |






