Czarne Mokasyny Rita na Koturnie
Cena regularna:
109,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Koturn |
| Materiał | EkoSkóra |
| Wkładka | EkoSkóra |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 2 cm |
| Wysokość Obcasa | 4 cm |
| Opis | Mokasyny damskie Rita na stabilnej 4cm na koturnie Mokasyny szyte przy podeszwie |






