Czarne Botki Sztyblety Stella
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Botki Stella o fasonie sztybletów, z cholewką za kostkę udekorowaną wstawkami z elastycznych ściągaczy po bokach. Zapinane na zamek z migdałowym noskiem. Na płaskim obcasie z srebrną wstawką. Wykonane z ekoskóry. Ocieplone futerkiem. Botki Stella to minimalistyczny, prosty model, który doda klasy każdemu outfitowi
Długość wkładki:
- 36 - 23,5 cm
- 37 - 24 cm
- 38 - 24,5 cm
- 39 - 25 cm
- 40 - 25 cm
- 41 - 26 cm
*Realna długość wkładki mierzona centymetrem krawieckim.
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Płaski |
| Materiał | EkoSkóra |
| Wkładka | Tkanina Obuwnicza |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 1 cm |
| Wysokość Obcasa | 4 cm |
| Wysokość Cholewki | 13 cm |
| Obwód Cholewki | 29 cm z Boku Gumka |
| Ocieplenie | Tak |
| Zapięcie | Zamek |
| Nosek Buta | Migdał |






