Czarne Botki Sneakersy na Koturnie Leticia
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Botki sneakersy zamszowe na koturnie Leticia zapinane na zamek błyskawiczny, noski okrągłe. Na niewysokim koturnie, obcas w tylnej części zdobiony metaliczną aplikacją. Botki z elastyczną cholewką na koturnie to idealny wybór do casualowych stylizacji.
Długość wkładki:
36 - 23,5 cm
37 - 24 cm
38 - 24,5 cm
39 - 25 cm
40 - 25 cm
41 - 26 cm
*Realna długość wkładki mierzona centymetrem krawieckim.
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Koturn |
| Materiał | Ekozamsz |
| Wkładka | Ocieplina Obuwnicza |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 2 cm |
| Wysokość Obcasa | 6 cm |
| Wysokość Cholewki | 13 cm |
| Obwód Cholewki | 28 cm |
| Ocieplenie | Futerko |
| Zapięcie | Zamek |






