Brązowe Botki Workery z Ćwiekami Stefana
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Botki Stefana to supermodne workery, wykonane ze skóry ekologicznej. Zdobione stylowym złotymi ćwiekami. Zasuwane na zamek błyskawiczny, dodatkowo sznurowane. Cholewka ze stylowym paskami ze złotą ozdobą zapinana na rzep. Osadzone na płaskiej podeszwie z bieżnikiem. Ocieplane futerkiem. Botki Stefana wyróżnia stylowy design!
Długość wkładki:
- 36 - 23,5 cm
- 37 - 24 cm
- 38 - 24,5 cm
- 39 - 25 cm
- 40 - 25,5 cm
- 41 - 26 cm
*Realna długość wkładki mierzona centymetrem krawieckim.
Dane techniczne
| Kolor | Brązowy |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Płaski |
| Materiał | EkoSkóra |
| Wkładka | Futerka |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 2 cm |
| Wysokość Obcasa | 4 cm |
| Wysokość Cholewki | 16 cm |
| Ocieplenie | Futerko |
| Zapięcie | Zamek |
| Nosek Buta | Okrągły |






