Botki na Słupku Czarne Debora
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Słupek |
| Materiał | EkoSkóra |
| Wkładka | Ocieplina Obuwnicza |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 1,5 cm |
| Wysokość Obcasa | 8 cm |
| Wysokość Cholewki | 12,5 cm |
| Ocieplenie | Tak |
| Zapięcie | Zamek |
| Nosek Buta | Okrągły |






