Botki Skórzane Na Słupku z Klamrą Aga 05491
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Neutralny |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Słupek |
| Materiał | Skóra Naturalna |
| Wkładka | Kożuszek |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Obcasa | 8,5 cm |
| Wysokość Cholewki | 11 cm |
| Obwód Cholewki | 26 cm -gumka |
| Platforma | 1 cm |
| Ocieplenie | Tak |
| Zapięcie | Zamek |
| Nosek Buta | Migdał |






