Botki Sznurowane Sztyblety Di Marco 2235
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Płaski |
| Materiał | Skóra Naturalna |
| Wkładka | Ocieplina Obuwnicza |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 1,5 cm |
| Wysokość Obcasa | 4 cm |
| Wysokość Cholewki | 10 cm |
| Obwód Cholewki | Regulowany |
| Zapięcie | Zamek |
| Nosek Buta | Okrągły |






