Botki Na Słupku Skórzane Di Marco 1842
Cena regularna:
359,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Neutralny |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Słupek |
| Materiał | Skóra Naturalna |
| Wkładka | Ocieplina Obuwnicza |
| Wysokość Obcasa | 7 cm |
| Wysokość Cholewki | 11,5 cm |
| Obwód Cholewki | 27 cm |
| Platforma | 1 cm |
| Ocieplenie | Tak |
| Zapięcie | Zamek |
| Nosek Buta | Migdał |






