Botki Czarne Skóra Na Słupku Polska Firma Aga 09859
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Skórzane botki damskie firmy Aga to idealne połączenie stylu i wygody dla każdej kobiety. Czarne botki damskie skórzane poza świetnym wyglądem cechuje również ponadczasowość.
Model ten z zewnątrz wykonany jest ze skóry naturalnej licowej, a w środku wypełniony ociepleniem, które zapewni Ci ciepło w jesienne i zimowe dni.
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Słupek |
| Materiał | Skóra Naturalna |
| Wkładka | Tkanina |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Podeszwy | 2 cm |
| Wysokość Obcasa | 8,5 cm |
| Wysokość Cholewki | 15 cm |
| Obwód Cholewki | 28 cm |
| Zapięcie | zamek |
| Nosek Buta | Okrągły |






