Botki Zamszowe Czarne Na Koturnie T. Sokolski HX Z23-370
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Batki zamszowe firmy T. Sokolski model HX Z23-370 osadzone na wygodnym koturnie z platformą. Botki posiadają zamek w górnej, tylnej części cholewki. Po odsunięciu zamka botki zwiększają swoją szerokość co sprawia, że można je dopasować do różnej tęgości nogi. Botki wykonane z wysokojakościowej zamszowej skóry ekologicznej, ocieplone futerkiem.
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Tęgość Stopy | Standardowa - G |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Koturn |
| Materiał | EkoSkóra Nubuk |
| Wkładka | Koc Obuwniczy |
| Wysokość Podeszwy | 3 cm |
| Wysokość Obcasa | 7 cm |
| Wysokość Cholewki | 18 cm |
| Obwód Cholewki | 31 cm do góry |
| Ocieplenie | Koc Obuwniczy |
| Zapięcie | zamek |
| Nosek Buta | Odkryty |






