Sandały na Szpilce Klasyczne Angel
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Sandały Angel na wysokiej szpilce. Stopę podtrzymują cienkie zamszowy pasek. Otwarty, kwadratowy nosek. Model z zakrytą piętą. Wykonane z ekozamszu, wkładka z ekoskóry. Eleganckie klasyczne sandały na obcasie to hit sezonu!
Długość wkładki:
36 - 23,5 cm
37 - 24 cm
38 - 24,5 cm
39 - 25 cm
40 - 25 cm
41 - 26 cm
*Realna długość wkładki mierzona centymetrem krawieckim.
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Rozmiarówka | Typowa |
| Rodzaj Obcasa | Szpilka |
| Materiał | Eko Skóra Zamsz |
| Wkładka | Eko Skóra |
| Podeszwa | Antypoślizgowa |
| Wysokość Obcasa | 10,5 cm |
| Wysokość Cholewki | 10 cm |
| Platforma | 1 cm |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Nosek Buta | Otwarty |
| Opis | Zamszowe Sandałki Angel na stabilnej szpilce zapinane na paseczek – regulacja zapięcia |






